Metodyka Zuchowa

Imieniny Zucha


Wyświetlenia

481

Komentarze

0

Facebook

0


29 lutego 2020 gromady z naszego Hufca wspólnie wzięły udział w uczczeniu Imienin Zucha. Całe wydarzenie działo się w MDK w Wołominie. Dzień rozpoczęto od rajdu o tematyce bajek Disneya. Na trasie zuchy spotkały postacie pochodzące z przeróżnych światów, artystę z „Alicji w krainie czarów”, Aladyna i jego punkt na którym sprawdzali swoją szybkość i wytrwałość, a oprócz tego pojawił się tajny agent, który przekazał zuchom tajemnicze koperty potrzebne do późniejszych zadań.

Po ukończeniu trasy nadszedł czas na dekorowanie swoich tortów! Każdy patrol wykazał się ogromną kreatywnością przy tym zadaniu, torty wyglądały pysznie. Gdy skończyliśmy nasze dzieła nadszedł czas na apel, a po nim kominek na którym gromady lepiej poznały siebie wzajemnie.

Po „oficjalnej części” zaśpiewane zostało głośne Sto lat dla wszystkich zuchów i zjedzone zostało wcześniej przygotowane ciasto. Nie był to jednak koniec naszej zabawy, na zuchy czekały porozmieszczane po różnych piętrach MDK punkty. Sprawdzali się w zadania takich jak przeciąganie liny, gra 3D w kółko i krzyżyk, nawlekanie na długą wykałaczkę, trzymaną w buzi okrągłych płatków i różne inne ciekawe zajęcia.

Niestety wtedy już wszystko dobiegło końca naszego rajdu więc wspólnie zawiązaliśmy krąg i puściliśmy Iskierkę przyjaźni, która mamy nadzieję pozostanie wśród nas na długi czas.

 


Wyświetlenia

481

Komentarze

0

Facebook

0