las

Mały obóz


Wyświetlenia

441

Komentarze

0

Facebook

0


Skarpetkomania powoli dobiega końca, lecz my nie zwalniamy! Chcemy, by idea #givingTuesday pozostała wraz z grudniowym, świątecznym nastrojem.Nasza akcja „Mały obóz” opiera się o treść trzeciego punktu Prawa Harcerskiego „Harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc innym”. Tym razem skupiamy się na naszych środowiskach, na naszych zuchach i harcerzach.

„MAŁY OBÓZ”

Jak sama nazwa wskazuje,jest to zbiórka pieniędzy dla harcerzy, którzy przez trudną sytuację rodzinną, bądź finansową nie mogą wziąć z nami udziału, podczas wakacyjnej przygody. Zbiórka pieniędzy trwa do końca stycznia 2020 roku. Wystarczy wejść w link poniżej oraz przekazać swoją małą cegiełkę
Link do akcji znajduje się poniżej.

zbiórka – MAŁY OBÓZ


Wyświetlenia

441

Komentarze

0

Facebook

0