Radzymiński Budżet Partycypacyjny 2020


Wyświetlenia

354

Komentarze

0

Facebook

0


„Jestem harcerzem, a jaka jest Twoja super moc? – zajęcia harcerskie dla dzieci i młodzieży” – projekt Szczepu 9 RDH i GZ „Labirynt” na pierwszym miejscu!


Dnia 18-stego listopada poznaliśmy oficjalne wyniki w głosowaniu na projekty Radzymińskiego Budżetu Partycypacyjnego. Projekt „Jestem harcerzem, a jaka jest Twoja super moc?” zdobył aprobatę 545 osób!

Projekt ma na celu wsparcie wychowania dzieci i młodzieży, poprzez wdrążenie w młodociane życie wielu cech, zasad, wartości dzięki którym współcześni harcerze się kierują tj. patriotyzm, braterstwo, przyjaźń, służba, wiara, praca, sprawiedliwość, wolność i pokój.

Szczep 9 RDH i GZ „Labirynt”, dzięki wygranej, będzie mógł realizować jeszcze bardziej atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży np. poprzez biwaki czy warsztaty dla młodzieży.

Kadra szczepu do realizacji projektu wykorzysta system małych grup, Prawo i Przyrzeczenie Harcerskie oraz naukę w tzw. działaniu. Oprócz tego instruktorzy ZHP, drużynowi będą rozwijać świadomość harcerzy oraz umacniać charakter dzięki aktywnej postawie.

Osoba, która regularnie będzie brała udział w zbiórkach, wyjazdach jak i kursach zdobędzie wiele umiejętności, które pomogą jej w dorosłym życiu. Ponad to, w swoje życie wdroży dobre nawyki (jak pomoc innym), czy nie będzie się bała dążyć do celu, bądź realizować własnych marzeń.

Szczegółowy opis projektu -> link.


Wyświetlenia

354

Komentarze

0

Facebook

0