e zhp

Ewidencja – zmiany


Wyświetlenia

979

Komentarze

0

Facebook

5


Druhny i Druhowie,

Informuję, że w dniach 8.08 – 22.08.2016 r. system Ewidencja ZHP nie będzie działał ponieważ planowana jest migracja systemu na nowy serwer. Uruchomiony zostanie również zaktualizowany system Ewidencja ZHP.

Wraz z uruchomieniem zaktualizowanej aplikacji udostępniona zostanie instrukcja jej działania.

Logowanie będzie odbywało się po wpisaniu numeru karty członkowskiej ZHP np. AA00000000 (jeśli ktoś nie posiada karty powinien zapisać numer z systemu Ewidencja ZHP) oraz hasła, dotychczasowe hasło powinno zostać przeniesione przy migracji i działać poprawnie przy pierwszym logowaniu, – w przypadku utraty hasła (lub jeśli hasło nie zadziała przy pierwszym logowaniu) odzyskiwanie nie będzie odbywało się za pomocą hasła startowego jak dotychczas a za pomocą adresu e-mail i wysłanego przez system tokena do konta.

O zmianach było wiadomo już od pewnego czasu, mają one usprawnić system i ułatwić jego obsługę, a więc z korzyścią dla użytkowników – przede wszystkim Drużynowych. O zmianach będę informował na bierząco


Wyświetlenia

979

Komentarze

0

Facebook

5