las

Hufiec ZHP Wołomin – Zielona Ostoja


Wyświetlenia

2130

Komentarze

0

Facebook

0


„Hufiec ZHP Wołomin – Zielona Ostoja „

03.08.2017 roku projekt Hufiec ZHP Wołomin – Zielona Ostoja 2017 został pozytywnie zweryfikowany. To dopiero początek, dzięki Waszym glosom mamy szanse go zrealizować.

Głosowanie trwa od 18 sierpnia do 4 września 2017 r.

ANKIETA do głosowania i ZGODA opiekuna prawnego
(karta jest już uzupełniona o Nasz projekt )

za pomocą aplikacji możesz glosować ON-LINE: glosuj.wolomin.org

Lista lokalizacji, w których znajdują się urny na karty do głosowania w ramach Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018:

 1. Urząd Miejski w Wołominie, ul. Ogrodowa 4, Wołomin (parter, Biuro Obsługi Mieszkańca),
  pon. 9.00-19.00, wt.-czw. 8.00-16.00, pt. 8.00-14.00;
 2. Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie, ul. Wileńska 32, Wołomin (I piętro, przy ladzie bibliotecznej);
  pon.-wt., czw.-pt. 12.00-19.00, śr. 9.00-16.00, sob. 9.00-14.00;
 3. Miejski Dom Kultury w Wołominie, ul. Mariańska 7, Wołomin (hol główny, po lewej stronie od wejścia głównego do budynku),
  pon.-pt. 8.00-6.00;
 4. Filia biblioteki os. Niepodległości, ul. Kazimierza Wielkiego 1 (budynek Zespołu Szkół nr 3), Wołomin,
  pon.-wt., czw.-pt. 12.00-19.00, śr. 9.00-16.00;
 5. Filia biblioteki w Zagościńcu, ul. 100-lecia 41 (budynek OSP), Zagościniec, Wołomin,
  pon. 12.00-18.00, pt. 12.00-18.00
 6. pływalnia OSiR, ul. Korsaka 4, Wołomin (parter, przy szatni),
  pon.-nd. 8.00- 22.00;
 7. Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie, Al. Armii Krajowej 34, Wołomin (I piętro, na korytarzu przy sekretariacie),
  pon. 8.00-17.00, wt. 8.00-16.00, czw. 8.00-16.00, pt. 8.00-15.00.

 

Od 18 sierpnia do 4 września będzie można zagłosować także w formie elektronicznej: glosuj.wolomin.org

JAK GŁOSOWAĆ -zasady ogólne

Osobami uprawnionymi do głosowania są mieszkańcy Gminy Wołomin, którzy w dniu rozpoczęcia głosowania mają ukończone 16 lat. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem interaktywnego formularza dostępnego m.
in. na stronie internetowej Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego albo za pośrednictwem papierowej
karty do głosowania
(karta jest już uzupełniona o Nasz projekt )

Każdy uprawniony do głosowania mieszkaniec Gminy Wołomin może zagłosować na jeden lub dwa lub trzy  projekty. Dla ważności głosowania musi jednak oddać co najmniej jeden głos na wybrany projekt, przy czym głos można oddać tylko na jeden projekt z każdej kategorii . Głosowanie będzie nieważne, jeśli na karcie do głosowania ilość oddanych głosów będzie sprzeczna z powyższym zapisem lub gdy mieszkaniec zagłosuje ponownie przy użyciu kolejnej karty go głosowania lub przez aplikację internetową

Wyboru dokonuje się poprzez postawienie znaku „X” w kolumnie „Wybieram projekt” oraz wpisaniu numeru projektu w kolumnie „Numer projektu” Nasz numer to 1001. Pobierając formularz z naszej strony jest on już wpisany i zaznaczony.Po dokonaniu wyboru Kartę do głosowania należy wrzucić do urny.

POTWIERDZENIE ILOŚCI ODDANYCH GŁOSÓW – Po oddaniu głosów należy wpisać cyfrę w odpowiedniej kratce z ilością oddanych głosów razem (od 1 do 3).
Łącznie oddałam/-em ….. głos/głosy.

DANE OSOBY GŁOSUJĄCEJnależy podać niezbędne dane identyfikacyjne
Imię i nazwisko / Adres / Numer PESEL / Data / Podpis

Glosować można też będzie ON-LINE, bez wychodzenia z domu – glosuj.wolomin.org

opis projektu

Hufiec ZHP Wołomin – Zielona Ostoja

Rewitalizacja terenu zieleni przy Hufcu ZHP Wołomin na potrzeby zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. Projekt ten jest dopełnieniem projektu sprzed trzech lat, także w ramach Budżetu Obywatelskiego, dotyczącego remontu Hufca ZHP Wołomin. Odnowiony budynek i rewitalizacja terenów zieleni sprawią, że będzie to w pełni wykorzystywana i funkcjonalna przestrzeń.

Dzięki temu Hufiec będzie jeszcze atrakcyjniejszym partnerem w projektach skierowanych dla dzieci i młodzieży np. Zima/Lato w Mieście. Takie działania otwierają również nowe możliwości na współpracę z innymi organizacjami i instytucjami społecznymi oraz na ich projekty.

W ramach projektu planuje się zdemontowanie 30 letnich wylewek mieszaniny cementu , gruzu i betonu. Położenie w ich miejsce kostki ażurowej ekologicznej na podłożu z piasku i wypełnienie jej ziemią . Odtworzenie trawników przy ogrodzeniu okalającym posesję. Demontaż starego ogrodzenia i zainstalowanie nowego estetycznego z możliwością porastania np. Bluszczem.

Postawienie dużej altany ze stołami i ławkami która mogłaby być wykorzystywana m.in. na zajęcia i spotkania w ciepłe dni na wzór altany którą postawiono w ramach funduszy sołeckich przy ul. Kwitnącej na Starych Lipinach.

serdecznie zapraszamy do głosowania

 


Wyświetlenia

2130

Komentarze

0

Facebook

0