Aktualizacja

Aktualizacja


Wyświetlenia

836

Komentarze

0

Facebook

0


Czuwaj

W wyniku przeniesienia danych na nowy System Ewidencji Harcerskiej część jednostek i / lub członków mogła zostać usunięta lub skreślona z systemu. Także uprawnienia osób mających dostęp do ewidencji mogły zostać zablokowane.

Listopad jest odpowiednim miesiącem na weryfikacje tego. Na obecną chwilę udało się zweryfikować, że wszystkie środowiska które były są. Co do osób i ich uprawnień nie ma takiej pewności, wszelkiego rodzaju takie przypadki należy zgłaszać do Lokalnego Administratora Hufca.

W listopadzie można jeszcze wysyłać aktualizację odnośnie swoich Drużyn na stronę.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego konta na Instagramie oraz dodawanie do niego zdjęć ze swoich Harcerskich działań lub oznaczenie #zhp i #zhpwolomin

 


Wyświetlenia

836

Komentarze

0

Facebook

0