e zhp

Pierwszy klik


Wyświetlenia

1517

Komentarze

0

Facebook

14


Po kilku latach nie obecności w sieci  nareszcie powracamy.

Oddajemy w Wasze ręce nową stronę Hufca ZHP Wołomin. Dzięki zaangażowaniu Edwina Jabłońskiego i Damiana Knapa z THE MONOLITH możemy cieszyć się nowoczesną i przejrzystą stroną internetową na której znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.Zakładka Hufiec skierowana jest głównie do Drużynowych i Instruktorów. Znajdziecie tu informacje dotyczące Hufca i jego historii, kontakty i składy poszczególnych zespołów instruktorskich w tym skład Komendy Hufca. Nie zabraknie również kontaktu do wszystkich środowisk Hufca.

Zakładkę Dla Rodziców, dedykujemy wszystkim którzy chcieliby zapisać swoje dziecko  do ZHP. Są tu podstawowe informacje o naszej organizacji, miejscach gdzie odbywają się zbiórki oraz kontakty do Drużynowych.

Wspieraj Nas mówi o tym jak można pomóc naszemu Hufcowi, aby jeszcze lepiej realizował misję Związku Harcerstwa Polskiego, dzięki stale doskonalonemu i aktywizującemu programowi.

Wydarzenia będą zawierać szczegółowe informacje dotyczące obozów, rajdów, szkoleń i nie tylko.

Harcopedia i Dokumenty będą zawierać przydatne i potrzebne materiały dla wszystkich członków naszego Hufca.

Dzięki Kontaktowi będzie można się z nami skontaktować, sprawdzić jak do nas dojaechac oraz uzyskać podstawowe dane.


Wyświetlenia

1517

Komentarze

0

Facebook

14