Na Śnieżniku :)


Wyświetlenia

716

Komentarze

0

Facebook

0


Ostatni weekend nasza drużyna spedziła na rajdzie Wiosna organizowanym przez hufiec Kędzierzyn – Koźle. Dużo dobrej zabawy, kilometrów w nogach i satysfakcji z wygranej.  Zajeliśmy pierwsze miejsce na trasie HS i dostaliśmy dodatkowa nagrode za najlepszy patrol na rajdzie. 

Wyjazd połączyliśmy z działalnością naszego klubu wysokościowego. Pierwsze kilometry na szlaku, pierwsze zdobyte GOTy do odznaki PTTKa i pierwszy szczyt Korony Gór Polski – Śnieżnik. Choć nogi bolały od przebytych kilometrów, a plecak ciążył to wracamy z masą pięknych wspomnień.

Za rok kolejny rajd, tym razem w Gorcach, Przez jeden weekend harcerze opanują Turbacz. Możliwe, że  pojawimy się w trochę innej roli, ale to tajemnica. Już dziś serdeczie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Rajdzie Wiosna.

Miło było wrócić i zobaczyć znajome twarze, wspomnienia wróciły. To właśnie jest piękne w harcerstwie, rodzące się przyjaźnie.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i pracę jaką włożyli w przygotowanie rajdu, Szczególnie druhowi Arturowi za  szansę, dobre słow i wiarę w Nas.

 


Wyświetlenia

716

Komentarze

0

Facebook

0