Zielona Ostoja


Wyświetlenia

989

Komentarze

0

Facebook

0


Dziś w Urzędzie Miasta Wołomin zostały złożony projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Hufiec ZHP Wołomin – Zielona Ostoja to nazwa projektu związana z naszym Hufcem. Jest on dopełnieniem projektu z pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego związanego z gruntownym remontem budynku Hufca. Celem  tegorocznego projektu  jest rewitalizacja terenów zielonych przy Hufcu ZHP Wołomin, na potrzeby zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. Jednocześnie będzie to zwieńczenie pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego, w którym odremontowano wiekowy budynek Hufca.

Zaplanowane jest :

  • wymienić ogrodzenie,
  • zdemontować 30 letnie wylewki i położyć w ich miejsce ażurowej kostki ekologicznej,
  • postawić dużą drewnianą altanę z ławami i stołami,
  • odtworzyć trawniki

Mamy nadzieję, że projekt ten przejdzie do głosowania, które będzie od 18 sierpnia do 4 września.

Pamiętajcie HUFIEC ZHP WOŁOMIN – ZIELONA OSTOJA

wbo_IN_PROGRESS


Wyświetlenia

989

Komentarze

0

Facebook

0