BŚP


Wyświetlenia

1289

Komentarze

0

Facebook

0


Nasz Hufiec w miniony Weekend odebrał Betlejemskie Światełko Pokoju i teraz będzie je przekazywał dalej mieszkańcom Kobyłki, Radzymina i Wołomina:

 

W czwartek, 15 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju – symbol pokoju i dobra z Betlejem dotrze do Radzymina. O 15:00 w Miejskiej Sali Koncertowej 9 Szczepu Radzymińskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Labirtynt” przekażą Światło mieszkańcom Radzymina.

W niedzielę, 18 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju – symbol pokoju i dobra z Betlejem dotrze do Wołomina. O 19:00 na placu 3 maja odbędzie się uroczyste przekazanie, modlitwa, a także dzielenie się opłatkiem, podczas którego harcerze 13 Wołomińskiej Drużyny Harcerskiej przekażą Światło mieszkańcom Wołomina.

W środę, 21 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju – symbol pokoju i dobra z Betlejem dotrze do Kobyłki.

 

Print

 


Wyświetlenia

1289

Komentarze

0

Facebook

0