Komisja Stopni Instruktorskich

hm. Jerzy Sitek – przewodniczący

phm. Szymon Chaciński – wiceprzewodniczący,

hm. Krzysztof Najberg – członek,

phm. Adrian Nowosielski – członek,

pwd. Jolanta Świerczewska – członkini

Data posiedzeń KSI:

drugi wtorek miesiąca (pomijając feie) godzina 19:30

  • 12 listopada 2019
  • 10 grudnia 2019
  • 14 stycznia 2020
  • 25 lutego 2020
  • 10 marca 2020
  • 14 kwietnia 2020
  • 12 maja 2020
  • 09 czerwca 2020

wszystkie dokumenty wysyłamy na każdy poniższy adresy:

Dokumenty do pobrania: