e-zhp

e zhp

Administratorzy Strony Hufca ZHP Wołomin

kontakt: wolominzhp@gmail.com

Lokalny Administrator Hufca ESHD (Elektroniczny System Harcerskich Danych)

phm. Przemysław Bartecki HO

kontakt: przemyslaw.bartecki@zhp.net.pl

Instrukcja Ewidencji

Będąc w ewidencji ZHP:

• uzyskujesz swój unikalny numer członkowski
  • masz dostęp do repozytorium ZHP i innych materiałów oraz technologii
  • Każdy może mieć konto pocztowe  w domenie @zhp.net.pl:

Konto pocztowe w domenie @zhp.net.pl

Związek Harcerstwa Polskiego daje możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Microsoft Office 365 każdemu członkowi organizacji.
Aby uzyskać konto w zhp.net.pl. należy wypełnić Specjalny formularz dla Naszego Hufca ,
umożliwiający szybsze utworzenie konta w domenie @zhp.net.pl

Microsoft Office 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji, dostępny w chmurze internetowej. Harcerze, którzy chcą mieć konto w zhp.net.pl otrzymają pakiet usług zawierających pocztę elektroniczną, współdzielone kalendarze, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje, przestrzeń na dysku wirtualnym oraz dostęp do internetowych wersji aplikacji pakietu biurowego – Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dzięki zastosowaniu technologii chmury internetowej dostęp do wszystkich funkcji pakietu będzie dostępny z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.