Jak zapisać dziecko?

Co zrobić, aby wstąpić do ZHP?

Najczęściej nasze jednostki  działają przy szkołach publicznych. Poszukując drużyny dla swojego dziecka pierwsze kroki należy skierować do szkoły, w której się uczy. Najlepiej zorientowaną osobą w szkole jest oczywiście Dyrektor Placówki oraz Nauczyciele.

Jeśli w szkole nie ma naszej organizacji zapraszamy do zakładki – Gdzie odbywają się zbiórki?. Tam znajdą Państwo informacje gdzie i kiedy odbywają się zbiórki oraz kontakt do Drużynowych, którzy odpowiedzą na Państwa pytania. Gdyby Państwo chcieli bezpośrednio przyjść na zbiórkę i zapisać dziecko prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z Drużynowym lub Drużynową.

Drużyna może po prostu w danym dniu spotykać się poza wskazanym miejscem zbiórki.